Karlsbadi porcelán süteményes tál, barokk jelenettel, matricás, jelzet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/376/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Karlsbadi-porcelan-sutemenyes-tal-barokk-jelenettel-matricas-jelzett-kis-kopasnyomokkal-d~II2206959
2206959
11260
376
Leírás: Karlsbadi porcelán süteményes tál, barokk jelenettel, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 29 cm
: karap_norbert