Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 356
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2221668
17627
377
Scherz Ede: A rádió humora. Bp., 1931, Szerzői. Kiadói papírkötésben, szétvált kötéssel, a könyvtest elvált a borítótól. 2221821
17628
377
Fodor Sándor: A felnőttek idegesek. Kisregény. Kolozsvár-Napoca, 1975., Dacia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2221823
17629
377
Kiss Dénes: Galántai láncok. Kisesszék, publicisztikák. Miskolc, 2000., Felsőmagyarországi Kiadó. Kiadói papírkötés. Dedikált! 2221532
17630
377
Kós Károly: Székely balladák. Bukarest, 1974, Kriterion, 41 p. Kiadói fűzött illusztrált papírborítékban. 2221582
17631
377
2200
Devecseri Gábor: Ál-állatkereskedő vagy Az Igaz Szerelem Diadala. Bernáth Aurél rajzaival. Bp., 1942., Vajna és Bokor. Első kiadás. Kiadói papírkötés. 2221590
17632
377
Zalai Fodor Gyula: Petőfi Sándor. Bp., 1938., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés. 2215886
17633
377
Elzbieta Isakiewicz: Vörös ceruza. Keresztes Gáspár fordítása. hn., 2004, Múlt és Jövő Kiadó. Papírkötésben, szép állapotban. 2220890
17634
377
Tormay Cécile: A régi ház. Batthyány Gyula gróf rajzaival. Bp., 1923., Singer és Wolfner, 192 p. Kiadói aranyozott gerincű illusztrált egészvászon-kötés, a gerincen apró kopásnyomokkal, jó állapotban. 2220785
17635
377
Kolligátum 2 műből:
Szemere Miklós: Ideal.;
Egy volt függetlenségi képviselő: Nemzeti politika. Bp., 1898.-1896., Athenaeum-Franklin, 62+2+46 p. Átkötött félvászon-kötés. 1723279
17636
377
Bloch Móricz: Új kimerítő magyar-német és német-magyar zsebszótár, minden rangnak használatára. Német-magyar rész. Pest, 1843, Geibel Károly, VI+356 p. Fűzött kötésben, a borítója hiányzik, magyar és német nyelven. 2169239
17637
377
Kogutowicz Lajos: A térkép írás olvasás ABC-je. II. rész. Bp.,1931., Szerzői kiadás, (Stádium-ny.), 3+96-395 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítószélekkel és gerinccel. 816344
17638
377
2200
Ágai Adolf: Por és hamu. Barátim s jó embereim emlékezete. Bp., 1892, Athenaeum. Bordázott gerincű félbőr kötés, gerincnél szakadt, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft