Q. Horatii Flacci Opera. I. Carmine et Epodi. Bevezetésekkel s magyarázatokkal ellátta: Bartal Antal és Malmosi Károly. Bp., 1903. Athenaeum. Egészvászon kötésben.
Lőrincz L. László: Az utolsó hvárezmi nyár. Miklósovits László rajzaival. Bp., 1980., Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
Szemere György: A halász regénye. Neogrády Antal rajzaival. Bp., 1902., Franklin, 203+5 p. Későbbi átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Schmidtné Dr. Holló Erzsébet: Babonások, kártyavetők, kézikönyve. Bp., 1988., LSI. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón sérülésnyomokkal.