6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
Verne Gyula: Servadac Hector. [Bp., é.n., Frankli], 330+6 p.Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, hiányzó címlappal, kissé foltos lapélekkel.