Heinrich Heine: Vallás és filozófia. (Luthertől Hegelig.) Ford. és bevezetéssel ellátta: Gáspár Endre. Bp., 1947., Phőnix, 157+3 p. Átkötött kissé kopott, kissé foltos félvászon-kötés.
Kacsó Sándor: Lélekvesztőn. Kolozsvár, 1941, Erdélyi Szépmíves Céh. A könyv az Erdélyi Szépmíves Céh 141. kiadványa, bélyegzővel ellátott. Az Erdélyi Szépmíves Céh XII. sorozatának 15-16. számú könyve. Papírkötésben, kissé laza kötéssel és kijáró lapokkal.
Csurka István: Két dráma. A hatodik koporsó + Írószövetségek harca. Bp., 2011, a Művelt, Tájékozott Emberért Alapítvány kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
Marci Tullii Ciceronis de Imperio Gnaei Pompei. Oratio ad Quirites. Iskolai használatra magyarázta: Zsámboki Gyula. Bp., 1911, Franklin. Negyedik kiadás. Félvászon-kötésben, hátul a Cicero kép lyukas, kissé foltos lapokkal, ceruzás bejelölésekkel.
Orbók Attila: A színásznő. Karrier-regény. Teuchert Károly rajzaival. Bp.,é.n.,Világirodalom. Kiadói illusztrált papírkötés, a könyvtest elvált a borítótól és szétvált.