Barcsay Ábrahám költeményei. Magyar Irodalmi Ritkaságok 25. sz. Bp.,(1933), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, részben felvágatlan lapokkal.
Tóth Béla: Mendemondák. A világtörténet furcsaságai. Bp., 1907., Athenaeum, XI+410+2 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
Petőfi költeményei. A költő születésének századik évfordulójának emlékére Budapest Székesfőváros Közönsége a költő arcképével. 1923. Átkötött félvászon-kötésben.
Agnes Newton Keith: Amerre a szél jár. Élet a trópusokon. III. kiadás. Fordította: Kosáryné Réz Lola. Rajzokkal illusztrálva. Bp., 1941, Dante. Egészvászon-kötésbe.
Magyar Hírmondó 3 kötete:
Lelki problémák a pszichoanalízis tükrében. Válogatás Ferenczi Sándor tanulmányaiból.
Magyar aranycsinálók. Írások az alkímiáról a felvilágosodás korából.
Magyar Erato.
Szerk.: Matolcsi Ildikó et alii. Bp., Magvető. Kiadói kartonált papírkötésekben.