1967-1991: Vegyes művészeti tételek. Db: 8, Giacomo Manzú, Galambos Tamás, Ardai Ildikó, Koszta Rozália, Ernst Barlach, Käthe Kollwitz, Bede Anna stb. különféle kiadásban, kiadói papírkötésben
Az erők játéka. Ahogyan a kortárs művészek az elnyomást és a szabadságot látják. Szabadság Antológia Sorozat 1. száma. Címlapon Krepsz Ági: Az erők játéka c. festménye; általa dedikált példány. Bp., 2003, Művészképző Művészeti Kiadó, Kereskedelmi és Oktató Bt. Kiadói kartonált papírkötésben.
Katalog der älteren Pinakothek zu München. Amtliche ausgabe. 15 auflage. Mit 192 abbildungen. München, 1925, Buchdruckerei und Verlagsanstalt Carl Gerber. Fekete-fehér fotókkal, német nyelven. Félvászon-kötésbe.
Bereczky Kálmán (szerk.): Egy újra felfedezett építőművész Szeghalmy Bálint élete és életműve. Hévízi Könyvtár 9. Hévíz, 1996, Hévízi Kulturáért Alapítvány. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, nagyon szép állapotban.
Jürg Da Vaz: A semmi öröme. The joy of nothing. Szerk.: Fitz Péter. Ford.: Baranyai Edit. Bp.,1998., Fővárosi Képtár - Kiscelli Múzeum. Magyar és német nyelven. Számos illusztrációval. Kiadói papírkötésben.