Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 196
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2100402
17024
377
Books: Architecture, Art
Menyhárt László: Szász Endre. Bp. Corvina, 1983. Kiadói egészvászon-kötés kiadói papír védőborítóval. 2100357
17025
377
Books: Architecture, Art
Eörsi Anna: Az internacionális gótika festészete. Bp., Corvina, 1984. Kiadói egészvászon-kötés kiadói papír védőborítóval. 2100302
17026
377
Books: Architecture, Art
H. Takács Mária: Spanyol mesterek. Bp., Corvina Kiadó, 1966. Kiadói egészvászon-kötés kiadói papír védőborítóval. Borítón szakadás. 2100244
17027
377
Books: Architecture, Art
E.H. Gombrich: A művészet története. Bp., Gondolat, 1978. Kiadói egészvászon-kötés kiadói papír védőborítóval. 2100203
17028
377
Books: Architecture, Art
Marianna H. Takács: Bartolomé Esteban Murillo. Bp., Corvina, 1978. Kiadói kartonált papírkötés. Német nyelven. 2100188
17029
377
Books: Architecture, Art
Végh János - XVI. századi német táblaképek. Bp., Corvina, 1972. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval. 2009113
17030
377
Books: Architecture, Art
Robert Upstone: Sketchbooks of the Romantics. London,1993,Tiger. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2027425
17031
377
Books: Architecture, Art
Vegyes művészeti könyvtétel, 5 db:
Aragon: Művészetről, művészetekről. Bp.,1956, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
Dávid Katalin: Courbet. Bp.,1953, Képzőművészeti Alap. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
László Gyula: Művészetről, művészekről. Írások a képzőművészetről. Elvek és utak. Bp.,1978, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés. 2027427
17032
377
Books: Architecture, Art
3 db művészeti képes lapozó: Rodin, van Gogh, Hyeronimus Bosch, olasz nyelvű bevezetővel. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2201870
17033
377
Books: Architecture, Art
Csemegi József: A budavári főtemplom. Középkori építéstörténete. Fekete-fehér fotókkal. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap. Félvászon-kötésben, a borítón sérülések, ceruzafirkákkal. 2202614
17034
377
Books: Architecture, Art
Mihail V. Alpatov: A Drezdai Képtár. Régi mesterek. Bp., 1976, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban. 2202601
17035
377
Books: Architecture, Art
Vinzenz Oberhammer: A Bécsi Képtár I-II. Bp., 1969, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban. Borítókon sérülések. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft