Szántó Tibor: A betű II. kötet. A betűtörténet és korszerű betűművészet rövid áttekintése. Bp.,1965, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított, sérült papír védőborítóban. Megjelent 2200 példányban.