Bilder deutscher Geschichte. Werk 12. Hamburg-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst. Kiadói papírkötés, gerinc és borítólap kopott, belül a lapok világosabb foltokkal, összes kép megvan. / Paperback, spotted cover, with all pictures.
Vass József: Az Anjouk és műveltségünk.
Pest, 1861. Emich G. [4]+VII+[1]+126 p. (Klny a Budapesti Szemléből.) Későbbi félvászon kötésben./ Half-linen-binding, in Hungarian language.