Belgrade Through the Centuries. Historical Archives of Belgrade. Szerk.: Branka Prpa. Belgrád, 2005., Secretariat of Culture of the City Assembly of Belgrade. Szövegközti fotóanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben. Megjelent 1500 példányban.
Sorsdöntések. A kiegyezés - 1867. A trianoni béke - 1920. A párizsi béke - 1947. Összeáll., szerk., az előszót és a magyarázó jegyzeteket írta: Gerő András. Bp.,1989,Göncöl. Kiadói kartonált papírkötés.
Körmöczi Katalin: "... A mi megmarad, fordítsa jó czélokra". Deák Ferenc hagyatéka. Bp.,1992., Magyar Nemzeti Múzeum. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. Teljes bibliográfiával és ikonográfiával!
Deák Gábor - Román János (szerk.): Borsodi történelmi évkönyv IV. Miskolc, 1973, Magyar Történelmi Társulat Borsod-Abaúj-Zempléni Csoport. Kiadói papírborításban. + Deák Gábor - Román János (szerk.): Borsodi történelmi évkönyv V. Miskolc, 1976, Magyar Történelmi Társulat Borsod-Abaúj-Zempléni Csoport. Kiadói papírborításban, firkált, lapok kijárnak + Dobrossy István (szerk.): Borsodi történelmi évkönyv VI. Miskolc, 1979, Magyar Történelmi Társulat Borsod-Abaúj-Zempléni Csoport. Kiadói papírborításban.
Magyar művelődéstörténet II-V. kötet. Szerk.: Domanovszky Sándor. Bp., é.n.(1939-1942.), Magyar Történelemi Társulat. Gazdagon illusztrálva. Kiadói, aranyozott, gerincű félbőr-kötésben, kopott borítókkal és gerincekkel, az II. és V. kötet gerincén sérülésekkel.
Oborni Teréz- Tompos Lilla- Bencsik Gábor: A régi Erdély népeinek képeskönyve. Kéziratos viseletkódex az Apafiak korából. Bp., 2009, Magyar Mercurius. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.