Karsai Elek: Szálasi naplója. A nyilasmozgalom a II. világháború idején. Bp., 1978, Kossuth. Kiadói karton kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
B. Dunham: Hősök és eretnekek. A gondolkodás politikai történetéből. Bp.,1968., Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
Nagy Imre és bűntársai ellenforradalmi összeesküvése. Bp., é.n., Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájékozta a hátsó borító és pár lap elvált, firkált címlappal.
Nevezetesebb bűnesetek a Budapesti Királyi Törvényszék Levéltárából. II. köt.: A belgrádi fejedelemgyilkosság. Mihály szerb fejedelem meggyilkoltatása. 1868. jun. 11.-én. Összeáll.: Kosutány Géza. Bp., 1890., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 185+1 p. Félvászon-kötésben.
Trencsényi-Waldapfel Imre: Görög-római mythologia. A klasszikus ókor istenei és hősmondái. Képmellékletekkel és szövegrajzokkal. Bp.,(1948), Győző Andor. Második, bővített kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.
Török József: Mindszenty bíboros élete. Bp., 1991, Ecclesia. A szerző, Török József (1946-2020) magyar teológus, egyháztörténész, egyetemi professzor által dedikált és datált! Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
Mark Tierney, Margaret MacCurtain: The Birth of Modern Ireland. Dublin, 1969, Gill & Macmillan. Az egyik szerző, Mark Tierney (1925-2011) által dedikált. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben. / Dedicated by Mark Tierney (1925-2011), one of the author of the book!
Ballagi Géza: Emlékbeszéd Id. báró Vay Miklós felett. Bp., 1895. Hornyánszky Viktor. 78p. Kiadói sérült kartonálásban/ Paperbinding, with little damaged cover. In Hungarian language.