15016.
377. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 600 Ft
Merlin Moore Taylor: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1926], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 188+2 p. +17 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, kissé kopott borítóval, az elülső és a hátsó előzéklap kijár, egy képtábla hiánnyal.