4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
1902-1904 Magyar Gyáriparosok Országos Szövetsége közlemények 3.,6.,9.10-15. számok,1902. október, április,december;1904. február, május,július,október, november,december, összesen 8 szám. (Egykötve.) Bp.,1902-1904, Pesti Lloyd-Társulat-Pallas. Korabeli átkötött félvászon-kötés, az elsÅ‘ szám cÃmlapja kijár, a gerincen kis sérülés. Benne számos érdekes korabeli Ãrással.