1884. "Magyar Tűzoltó Szövetség Szolgálati Érme V év után" Br kitüntetés, eredeti mellszalaggal (37mm) T:1-,2 kis ph. Hungary 1884. "The Hungarian Fireman Association, V Years Service Medal" Br decoration with original ribbon (37mm) C:AU,XF small edge error
1901-2002. Magyar labdarúgó-bajnokcsapatok jelvényei. ~115db klf jelvényt tartalmazó különleges gyűjtemény, üvegezett fakeretben. A csapatok jelvényei mellett megtalálható még benne a Magyar Labdarúgó Szövetség néhány érdekes jelvénye, továbbá a "A Magyar Labdarúgó Bajnokcsapatok 1901-1975" című minikönyv. A keret sérült, a jelvények többsége szép tartású. Megtekintésre ajánlott! T:1-,2 / 1901-20...
1950. "Magyar Munka Érdemérem" kitüntetés, hátlapján "1949" évszámmal, mellszalag nélkül T:1 Hungary 1950. "Merit Medal of Hungarian Labour" decoration, without ribbon C:UNC NMK.: 516.