1884. "Magyar Tűzoltó Szövetség Szolgálati Érme V év után" Br kitüntetés, eredeti mellszalaggal (37mm) T:1-,2 kis ph.
Hungary 1884. "The Hungarian Fireman Association, V Years Service Medal" Br decoration with original ribbon (37mm) C:AU,XF small edge error
1901-2002. Magyar labdarúgó-bajnokcsapatok jelvényei. ~115db klf jelvényt tartalmazó különleges gyűjtemény, üvegezett fakeretben. A csapatok jelvényei mellett megtalálható még benne a Magyar Labdarúgó Szövetség néhány érdekes jelvénye, továbbá a "A Magyar Labdarúgó Bajnokcsapatok 1901-1975" című minikönyv. A keret sérült, a jelvények többsége szép tartású. Megtekintésre ajánlott! T:1-,2 /
1901-2002. Badges of Hungarian football champions. A special collection of ~115pcs of diff badges in wooden frame. Beside the badges of the teams are some Hungarian Football Association pins, and a mini book titled "Hungarian Football Champion Teams 1901-1975". The frame is damaged, but the badges are in very nice condition. Worth seeing! C:AU,XF
1950. "Magyar Munka Érdemérem" kitüntetés, hátlapján "1949" évszámmal, mellszalag nélkül T:1
Hungary 1950. "Merit Medal of Hungarian Labour" decoration, without ribbon C:UNC
NMK.: 516.