Militária

Tételek száma: 97

1916. "Károly-Csapatkereszt" miniatűr Br gomblyukjelvény, hátlapon "MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ U 5." gyártói jelzéssel (15x15mm) T:2 Hungary 1916. "Karl Troop Cross" Br miniature button badge of the decoration with maker's mark "MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ U 5." (15x15mm)  C:XF
31783.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés eredeti mellszalagon T:2- Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with original ribbon C:VF NMK 295.
31784.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29
1916. "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalag nélkül T:2  Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration without ribbon C:XF  NMK 295.
31785.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
31786.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
1916. "Károly-csapatkereszt" kitüntetésének eredeti mellszalagja jó állapotban Hungary 1916. original ribbon of the "Charles Troop Cross" decoration in good condition NMK 295.
31787.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
1917. "Károly Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés, "BRONZE" fémjel a peremen, mellszalag nélkül T:2 ph., patina Hungary 1917. "Bronze Military Merit Medal" gold plated Br decoration, with "BRONZE" hallmark on the edge, without ribbon C:XF edge error, patina NMK 326.
31788.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
1917. "Károly Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés mellszalag és fémjel nélkül T:2  Hungary 1917. "Bronze Military Merit Medal" gold plated Br decoration without ribbon and hallmark C:XF NMK 326.
31789.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
1917. "Tiszti Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya " jelzett Ag kitüntetés, mellszalaggal, rajta kurzív "K" betű Szign.: Kautsch + 1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch + 1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2  Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration with hallmark, ribbon with cursive letter "K". Sign.: Kautsch + 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" hallmarked Ag decoration on ribbon. Sign.: Kautsch + 1917. "Bronze Gallantry Medal" Br decoration with ribbon C:XF NMK: 302.,  306., 310.
31790.

1917. "Tiszti Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya " jelzett Ag kitüntetés, mellszalaggal, rajta kurzív "K" betű Szign.: Kautsch + 1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch + 1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2 Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration with hallmark, ribbon...

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86
1918. "Sebesültek Érme nem hadieszköztől sérültek számára" eredeti mellszalagja jó állapotban Hungary 1918. "Medal for Soldiers Wounded out of Combat" original ribbon in good condition NMK 329.
31791.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
9
1918. "Sebesültek Érme nem hadieszköztől sérültek számára" eredeti mellszalagja korabeli átalakítása "Sebesültek Érme" eredeti mellszalagjára (egy hímzett vörös sávval) jó állapotban Hungary 1918. "Medal for Soldiers Wounded out of Combat" original ribbon contemporary convert to "Medal for Soldiers Wounded" (with one embroidered red lane) in good condition NMK 329-ből NMK 328/a. From NMK 329 - to NMK 328/a.
31792.

1918. "Sebesültek Érme nem hadieszköztől sérültek számára" eredeti mellszalagja korabeli átalakítása "Sebesültek Érme" eredeti mellszalagjára (egy hímzett vörös sávval) jó állapotban Hungary 1918. "Medal for Soldiers Wounded out of Combat" original ribbon contemporary convert to "Medal for Soldiers Wounded" (with one embroidered red lane) in good condition NMK 329-ből NMK 328/a. From NMK 329 - to ...

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
9
1918. "Sebesültek Érme" eredeti mellszalagja (két vörös sávval) jó állapotban Hungary 1918. "Medal for Soldiers Wounded" original ribbon (with two red lanes) in good condition NMK 328/b.
31793.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
10
31794.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft