1916. "Károly-Csapatkereszt" miniatűr Br gomblyukjelvény, hátlapon "MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ U 5." gyártói jelzéssel (15x15mm) T:2 Hungary 1916. "Karl Troop Cross" Br miniature button badge of the decoration with maker's mark "MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ U 5." (15x15mm) C:XF
1916. "Károly-csapatkereszt" kitüntetésének eredeti mellszalagja jó állapotban Hungary 1916. original ribbon of the "Charles Troop Cross" decoration in good condition NMK 295.
1917. "Károly Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés, "BRONZE" fémjel a peremen, mellszalag nélkül T:2 ph., patina Hungary 1917. "Bronze Military Merit Medal" gold plated Br decoration, with "BRONZE" hallmark on the edge, without ribbon C:XF edge error, patina NMK 326.
1917. "Károly Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés mellszalag és fémjel nélkül T:2 Hungary 1917. "Bronze Military Merit Medal" gold plated Br decoration without ribbon and hallmark C:XF NMK 326.
1918. "Sebesültek Érme nem hadieszköztől sérültek számára" eredeti mellszalagja jó állapotban Hungary 1918. "Medal for Soldiers Wounded out of Combat" original ribbon in good condition NMK 329.
1918. "Sebesültek Érme nem hadieszköztől sérültek számára" eredeti mellszalagja korabeli átalakítása "Sebesültek Érme" eredeti mellszalagjára (egy hímzett vörös sávval) jó állapotban Hungary 1918. "Medal for Soldiers Wounded out of Combat" original ribbon contemporary convert to "Medal for Soldiers Wounded" (with one embroidered red lane) in good condition NMK 329-ből NMK 328/a. From NMK 329 - to ...
1918. "Sebesültek Érme" eredeti mellszalagja (két vörös sávval) jó állapotban Hungary 1918. "Medal for Soldiers Wounded" original ribbon (with two red lanes) in good condition NMK 328/b.