Militária

Tételek száma: 97

1951. "Közbiztonsági Érem" bronz fokozata a karhatalom tagjai részére T:2 Hungary 1951. "Public Security Medal" for the members of the Armed Forces, bronze grade C:XF NMK 554
31808.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal, miniatűrrel + ~1960-1970. "Munkásőr" Br kitüntetés, szalagon T:2 NMK 701.
31809.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

31810.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

~1960-1970. "Munkásőr" Br kitüntetés, mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti, sérült tokban + DN "Munkásőrség - Kiváló Parancsnok" Br kitüntetés, mellszalagon, eredeti, sérült tokban + DN "Munkásőrség - 5 éves szolgálati jelvény" zománcozott jelvény (zománchiba), eredeti tokban + DN "Munkásőr" festett, sorszámozott állományjelvény T:2 NMK 708.
31811.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14

31812.

1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban + 1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 35 év után, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, díszdobozban T:1-2 ...

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany, ezüst és bronz fokozat" zománcozott aranyozott, ezüstözött illetve Br kitüntetések mellszalagon, eredeti tokokban T:1 NMK.: 696-698.
31813.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1964-1965. "A Haza Fegyveres Szolgálatáért Érdemérem - 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40 év" 7xklf műgyantás kitüntetés mellszalagon, 3db közülük szalagsávval, mind eredeti tokban T:1 3db tok sérült NMK 623-629.
31814.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

1964-1965. "A Haza Fegyveres Szolgálatáért Érdemérem - 15, 20, 25, 30 év" 4xklf zománcozott kitüntetés mellszalagon, mind eredeti tokban T:1 2db tok sérült NMK 624-627.
31815.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,40
12,57

~1970-1980. "Katonai és Politikai Kiképzésben Kiváló" tiszti jelvény, aranyozott, műgyantás fém jelvény (40x40mm) T:1-
31816.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

31817.

1973. "Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem" 20 év után, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon eredeti tokban, adományozó oklevéllel, Czinege Lajos honvédelmi miniszter aláírásával és a Magyar Népköztársaság honvédelmi miniszterének körbélyegzőjével + 1978. "Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem" 25 év után, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon eredeti tokban, igazolással, adományozó...

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
8,81
9,71

1977. "20 éves a Munkásőrség - De elvtársaim! Ez az a munkásság, mely az osztályharcban vasba öltözött... / Emlékül a Munkásőrség alapító tagjának a Munkásőrség országos parancsnokától" Br plakett eredeti tokban (104x70mm) + 1982. "Munkásőrség - 25 év" aranyozott, műgyantás jelvény eredeti tokban + ~1960. "Munkásőr" 5 éves szolgálati műgyantás jelvény eredeti tokban T:1-2
31818.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14

1979. "Fegyverbarátságért Érdemérem" arany, ezüst és bronz fokozata, zománcozott, aranyozott, ezüstözött és bronz kitüntetések miniatűrökkel, eredeti tokokban T:1 Hungary 1979. "Medal for Weapon Friendship" Golden, Silver and Bronze Grade" enamelled, gold plated, silver plated and bronze decorations with miniatures in original cases C:UNC NMK 717-719.
31819.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft