1951. "Közbiztonsági Érem" bronz fokozata a karhatalom tagjai részére T:2 Hungary 1951. "Public Security Medal" for the members of the Armed Forces, bronze grade C:XF NMK 554
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany, ezüst és bronz fokozat" zománcozott aranyozott, ezüstözött illetve Br kitüntetések mellszalagon, eredeti tokokban T:1 NMK.: 696-698.
1964-1965. "A Haza Fegyveres Szolgálatáért Érdemérem - 15, 20, 25, 30 év" 4xklf zománcozott kitüntetés mellszalagon, mind eredeti tokban T:1 2db tok sérült NMK 624-627.
1973. "Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem" 20 év után, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon eredeti tokban, adományozó oklevéllel, Czinege Lajos honvédelmi miniszter aláírásával és a Magyar Népköztársaság honvédelmi miniszterének körbélyegzőjével + 1978. "Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem" 25 év után, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon eredeti tokban, igazolással, adományozó...
1977. "20 éves a Munkásőrség - De elvtársaim! Ez az a munkásság, mely az osztályharcban vasba öltözött... / Emlékül a Munkásőrség alapító tagjának a Munkásőrség országos parancsnokától" Br plakett eredeti tokban (104x70mm) + 1982. "Munkásőrség - 25 év" aranyozott, műgyantás jelvény eredeti tokban + ~1960. "Munkásőr" 5 éves szolgálati műgyantás jelvény eredeti tokban T:1-2
1979. "Fegyverbarátságért Érdemérem" arany, ezüst és bronz fokozata, zománcozott, aranyozott, ezüstözött és bronz kitüntetések miniatűrökkel, eredeti tokokban T:1 Hungary 1979. "Medal for Weapon Friendship" Golden, Silver and Bronze Grade" enamelled, gold plated, silver plated and bronze decorations with miniatures in original cases C:UNC NMK 717-719.