Ausztria DN "Hűséges Szolgálat Érdemérem - 40 év" aranyozott Br kitüntetés eredeti mellszalagon (40mm) T:1-,2 Austria ND "Faithful Service Medal - 40 years" gilded Br medal with original ribbon (40mm) C:AU,XF
Belgium ~1900. "Korona Rend Nagykeresztjének csillaga" zománcozott, aranyozott, jelzetlen Ag csillag, függőleges tűvel (85mm) T:2,2- több zománchiba, ragasztásnyom a medalionon / Belgium ~1900. "Order of the Crown, Star of the Grand Cross" enamelled, gold plated, unmarked Ag star with vertical pin (85mm) C:XF,VF several enamel errors, glue mark on the medalion
Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott Br kitüntetés modern mellszalagon T:2- Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt Br decoration, with modern ribbon C:VF
Csehszlovákia ~1980. "Mesterugró" Al festett ejtőernyős katonai jelvény aranyozott rátéttel (50x26mm) T:1- Czechoslovakia ~1980. "Master jumper" Al painted parachuting military badge with gilded overlay (50x26mm) C:AU
Finnország ~1936. "Fehér Rózsa Lovagrend I. osztályának csillaga" zománcozott, jelzett Ag csillag, függőleges tűvel, a csillag hátoldalán "A. TILLANDER" gyártói jelzés, mellette ezüstjelzések (76x78mm) T:2 / Finland ~1936. "Order of the Whites Rose 1st Class Commander Star" enamelled and hallmarked Ag star with vertical pin, "A. TILLANDER" makers mark on back with hallmarks (76x78mm) C:XF
Finnország 1942. "Finn Oroszlán Rend Középkereszt" aranyozott és zománcozott, jelzett Ag kitüntetés nyakszalagon. "A.T." (A. Tillander) gyártói jelzés és "813H" ezüstjelzés a fülön (49mm) T:2 / Finland 1942. "Order of the Lion Commander's Cross" gold plated and enamelled, hallmarked Ag decoration with neck ribbon. With "A.T." (A. Tillander) mark and "813H" hallmark on ear (49mm) C:XF
Jugoszlávia 1951-1961. "Néphadsereg rendjének II. osztályú Ezüst Csillaga" részben zománcozott és aranyozott Ag kitüntetés, hátlapon fémjel T:1- Yugoslavia 1951-1961. "Order of the Peoples Army with Silver Star / II. class" partially enamelled and gilt Ag decoration, with silver hallmark on reverse C:AU
Németország/Weimari Köztársaság 1921. "Német Háborús Emlékérem" kitüntetés mellszalagja (2x), egyik karddal Germany/Weimar Republic 1921. "German War Medal (Deutsche Ehrendenkmünze des Weltkriegs)" decoration's ribbon (2x), one with sword
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.