~1870. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremén jelzett Ag kitüntetés ritkább verziója ovális füllel, mellszalaggal. Szign.: Leisek T:3 ph., ütésnyom Hungary ~1870. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration, hallmarked on edge, rarer version with oval ear and ribbon. Sign.: Leisek C:F edge error, ding NMK: 129.
~1870. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremén jelzett Ag kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Leisek T:2 ph., dekoratív patina Hungary ~1870. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration, hallmarked on edge, with modern ribbon. Sign: Leisek C:XF edge error, decorative patina NMK 129.
1873. "Hadiérem" aranyozott Br katonai érdemérem eredeti mellszalaggal T:1- Hungary 1873. "Military Medal" gilded Br medal with original ribbon C:AU NMK 231.
1873. "Hadiérem" kitüntetésének eredeti mellszalagja jó állapotban Hungary 1873. original ribbon of the "Military Medal" decoration in good condition NMK 231.
1898. "Díszérem 40 Évi Hű Szolgálatért Katonai Alkalmazottak Részére" Br kitüntetés modern mellszalagon T:1-,2 1898. "Medal of Honor for 40 Years of Faithful Service to the Armed Forces" Br medallion with modern ribbon C:AU,XF NMK 251.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára" Br kitüntetés mellszalaggal + vitézségi érem szalagja (2x), egyik sérült, ismétlőpánttal T:2- / Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with ribbon + war ribbon (2x), one is damaged and with strap and swords C:VF NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" hadifém kitüntetés eredeti mellszalaggal és szalagsávval T:2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" war metal decoration with original ribbon and thin ribbon C:XF NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae" kitüntetésének eredeti mellszalagja jó állapotban Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" original ribbon in good condition NMK 249.