cca 1940 Mátyás pince vendéglő matricás leveses tál KPM porcelán. Jelz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/377/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~5/cca-1940-Matyas-pince-vendeglo-matricas-leveses-tal-KPM-porcelan-Jelzett-kopasokkal-d-23~II2223961
2223961
11188
377
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: cca 1940 Mátyás pince vendéglő matricás leveses tál KPM porcelán. Jelzett, kopásokkal. d: 23 cm
: karap_norbert