Kőrösi Csoma Sándor: Ázsiai levelek és más írások. Vál., a bevezetőt és a jegyzeteket írta: Heller János. Officina Könyvtár 105. Bp., 1949., Officina. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.