4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Magyar hiteljog. I-II. köt. I. köt: Kereskedelmi törvény és reá közvetlenül vonatkozó joganyag. Összeáll, jegyzetekkel, utalásokkal és joggyakorlattal ellátta: Dr. László Jenő, Dr. Szende Péter Pál. Dr Bozóky Géza: Bevezetés: A hiteljogi törvények jelentősége. II. köt.: Kereskedelmi melléktörvények. Váltótörvény. Összeáll., jegyzetekkel, utalásokkal és joggyakorlattal ellátta: Dr. László Jenő, Dr. Szende Péter Pál. Bp., 1929-1930., Grill Károly, VIII+792; XII+677 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a II. kötet gerincen apró sérüléssel, laza, kissé sérült kötéssel, kissé foltos lapokkal.