Pierre de Coubertin: Sportpedagógia. Ford.: Kovács Rezső. Országos Testnevelési Tanács Könyvtára XLIX. Bp., 1931., Országos Testnevelési Tanács. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, hullámos lapokkal, foltos.
100 éves a Magyar Labdarúgó Szövetség. 1901-2000. Szerk.: Thaly Zoltán. Bp., 2000., Magyar Labdarúgó Szövetség. Gazdag fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Syposs Zoltán, Székely Tibor: Vívó ABC. Bp., 1971, Sport. Példányszám: 1200. DEDIKÁLT! Fekete-fehér képekkel illusztrált. Egy kihajtható táblával (a magyar vívók legjobb eredményei a nagy világversenyeken)l Kiadói papírkötés.
Weininger Antal: A keleti jóga. India misztikája és ősi gyógymódja. Bp., é. n., Vörösváry. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, szétvált kötéssel, rossz állapotban.
Lukács László-Szepesi György: 100+1. A magyar olimpiai aranyérmek története 1896-1972. Bp., 1976, Sport. Képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. Az egyik szerző, Szepesi György (1922-2018) sportkommentátor által aláírt példány, dátumozva.
Hegyi Iván: Bomba szamba. Ötcsillagos brazil futball. Bp., 2008., Népszabadság. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző érdekes dedikációjával.
Erőemelés. Jegyzet. Kötelező olvasmány a Testépítő és Erőemelő kétéves edzőképző számára. Bp.,1991,Magyar Testépítő és Erőemelő Szövetség. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos, kissé szakadt borítóval. Ritka!
Anatolij Bukrejev- G. Weston Dewalt: Hegyi őrület. Az 1996-os Mount Everest-i tragédia más szemszögből. Ford.: Ifj.: Vitray Tamás. Bp.,2002,Park. Színes fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.