Könyvek: Vadászat Tételek száma: 7
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2229643
17061
378
Books: Hunting
1976 Nimród. A Magyar Vadászok Országos Szövetségének lapja. Szerk.: Csekő Sándor. Teljes 1976-os évfolyam, 1-12. szám. Vászon-kötésben, egybekötve. 2230094
17062
378
Books: Hunting
1966-1968 Magyar Vadász, XIX. évfolyamának 1., 6., 8., 10., 11., 12., XX. évfolyamának 3., 6., 7., 12., XXI. évfolyamának 1., 2., 4., 5., 9. számai, 15 db 2189432
17063
378
Books: Hunting
Bársony István: Magyar földön. Természet és vadászat. Bp., é. n., Athenaeum. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, sérült 2193762
17064
378
Books: Hunting
Vas Károly: Erdőgazdasági ismeretek. Kézirat. Bp., 1979, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötésben. 2129333
17065
378
Books: Hunting
Ballagó-Beregszászi-Dr. Csőre-Dr. Fodor-Dr. Nagy: Vadászat Magyarországon. Bp., 1980, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 2160106
17066
378
Books: Hunting
Dénes István: Millenniumi Vadászati Almanach - Pest Megye 2001. Bp., 2001, Dénes Natur Műhely. Kiadói modern keménykötésben, jó állapotban. 2229661
17067
378
Books: Hunting
Erdőhasználattan. Bp., 1955. Mezőgazdasági kiadó. Kiadói papírkötésben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft