3 000 Ft
Protestans Theologiai Könyvtár I. köt.: Dr. K(arl) R(udolf) Hagenbach: A theologiai tudományok encyclopaediája és methodolgiaja. Ford.: Révész Imre. Pest., 1857., Landerer és Heckenast, X+426+2 p. Korabeli kopott, foltos egészvászon-kötés, foltos lapokkal, kissé dohos. Ritka!