10 000 Ft
Vizsolyi Biblia. I-II. köt. Bp., 1981, Helikon Kiadó, (Kner Nyomda.) Kiadói aranyozott, bordázott gerincű, dombornyomott műbőr kötés, kísérőfüzettel, (Szántó Tibor: Károlyi Gáspár Vizsolyi Bibliája. Bp., 1981, Helikon. Kiadói papírkötés.) Facsimile kiadás. Kiadói kartontok nélkül, egészen apró kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.