Népünk műveltségéért, új nemzeti kultúránkért! plakát, hajtott, kiadja: Magyar Függetlenségi Népfront Országos Tanácsa, hajtott, hajtásoknál kis lyukakkal, 58×80 cm
1983 Mayer Gyula (1942-2002): Várszínház - Szemfényvesztők c. előadásának színházi plakátja, rendezte: Garas Dezső, írta: Sárospataky István, főszereplők: Kálmán György, Lukács Margit, Kohut Magda, Kállai Ferenc, Bp., Progresprint, kissé foltos, feltekerve, 84x59 cm
A Ludas Matyi rajzfilm, Dargay Attila illusztrációi után készült poszter szerű tapéta, használt, helyenként foltos, sérült és ragad, össz. 9 db, kb. 65,5x96,5 cm