13474.
378. Lezárult gyorsárverés
Plakát
5 500 Ft
14,25 EUR, 15,71 USD
A Ludas Matyi rajzfilm, Dargay Attila illusztrációi után készült poszter szerű tapéta, használt, helyenként foltos, sérült és ragad, össz. 9 db, kb. 65,5x96,5 cm