1940 A német Automobilclub tagjai részére kiadott Európa-térkép (Europakarte, Heraasgeber Der Deutsche Automobilclub e.V.), DDAC horogkeresztes logóval, 1:5000000, 84x112 cm, szakadáéssal / with tear
Demjén József: Hadszíntér: Földközi tenger. Hadszínterek 1. Az olasz-görög és Líbiai háború térképével. [Bp.,1941,]Szerzői kiadás, 16 p. Kiadói papírkötés, egy kivehető melléklettel
cca 1910 Közép-Európa vasuti térképe, Bp. Posner Károly Lajos és fia, hajtásnyomokkal, a hajtásnyomok mentén kis lyukakkal, 52x70 cm./ cca 1910 Railroad map of Central Europe, with litlte holes, 52x70 cm.
1958 Vízisporttérkép. A Duna Esztergomtól Budapestig, A Duna Budapesttől Sztálinvárosig. Bp., 1958, Kartográfia, az egyik a hajtás mentén szakadt, 137x20cm és 112x40 cm
1939 Csonka-Magyarország közigazgatási térképe a visszatért területekkel (Felvidék, Kárpátalja), M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 1:750000, 66x93 cm, vászonra kasírozva, szakadásokkal
1915 Zsebatlasz naptárral és statisztikai adatokkal az 1915. évre. Szerk.: Kogutowicz Károly és Bátky Zsigmond. Bp., 1914., Magyar Földrajzi Intézet, 64 p. + 6 t. (Kihajtható térképek.) Kiadói papírkötés, kissé kopott borítókkal, a térképek között, javított, sérült-hiányos, és szakadt is.