Festmények és grafikák Tételek száma: 633
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2237394
10333
379
Muzika S jelzéssel (Muzika Sándor?), feltehetően működött a XX. sz. elején: Csendélet vadkacsával. Olaj, karton. Sérült antik fa keretben, 23×35 cm 2244040
10334
379
Mühlbeck Károly (1869-1943): A bot. Tus, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 10x20,5 cm 2198411
10335
379
75000
Nagy Árpád "Pika" (1950-): Fény az éjszakában. Olaj, karton, jelzett és datált (Pika NÁ 92). Üvegezett keretben. 50x70 cm. 2167179
10336
379
Nagy Árpád "Pika" (1950-): Alakok. Litográfia, papír, jelzés nélkül, lap széle sérült, litográfia ép, 41,5x59,5 cm 2075576
10337
379
Nyárády Gulyás Jenő (1920-1970): Gyümölcscsendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 58×70 cm 2193123
10338
379
Nagy Barbara (1976-), 5 db mű: Arcképek. Szén, ceruza, papír, jelzett, 31,5x23,5 és 43x30,5 cm közötti méretekben 2193140
10339
379
Nagy Barbara (1976-), 18 db mű: Arcképek, aktok. Szén, ceruza, papír, többségük jelzett, 29,5x21 és 54x38 cm közötti méretekben 2238762
10340
379
Nagy Gyula jelzéssel: Virágok. Olaj, vászon, 50×40 cm 2217348
10341
379
Nagy S Gabriella (1968): Karnevál. Szitanyomat. Jelzett. 34x23 cm 2228078
10342
379
Nemes Tibor (1955-): Őszi erdő. Akvarell, papír, jelzett és datált (Nemes T 87). Üvegezett, sérült fa keretben, 33×46 cm 2200801
10343
379
Nemes Tibor (1955-): Alföldi tanya. Akvarell, papír, paszpartuban, jelzett, hátoldalán feliratozott és a művész címkéjével 31,5×44 cm 2199523
10344
379
Németh András (1941-): Boldogasszony papucsa. Színes linómetszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A., számozott (14/100), üvegezett keretben, 38x20,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft