1931 Viski Kárioly (1883-1945): Gravures sur bois populaires Roumaines de Transylvanie. Bp.,1931, (Magyar Nemzeti Múzeum) 2+2 sztl. lev.+18 t. (Fametszetek, karton táblákon.) Francia nyelven. A táblák a Nemzeti Múzeum néprajzi osztályán (ma Néprajzi Múzeum) őrzött erdélyrészi, ortodox vallási témájú, eredeti fametszet dúcokról készült levonatok. Lapok szélén kis beszakadásokkal 34x46 cm
Edouard Hamman (1819-1888) festménye után, Paul Allais (1827-1897) metszése: Les Préludes de Bach. Acélmetszet, papír. Lap alja és széle sérült, felcsavarva. 61,5x91 cm
Maurice de Lambert (1873-1952), Ducourtioux & Huillard metszése:A tánc (La danse), 1894 (Art-nouveau illusztráció). Színes litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett fa keretben, sérült, foltos. 37,5x28 cm. / Maurice de Lambert (1873-1952), sculpsit Ducourtioux & Huillard:La danse, 1894. Lithography on paper, damaged, spotty, framed with glass, 37,5x28 cm
Thomas Blinks (1860-1912) : Vadászó falka. Nagy méretű nyomat a festmény után. Üvegezett keretben / Hunting Pack Coming On Large print. In glazed frame. 60x80 cm