Metszetek

Tételek száma: 38

10680.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14

Wilhelm von Kaulbach (1805-1874) után: Kereszteslovagok (Kreuzfahrer). Rézmetszet, papír. Kiadja Alexander Duncker, Berlin. Lap alja és széle kissé sérült, felcsavarva. 52x62 cm
10681.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71

Benczúr Gyula (1844-1920): Szent István (Vajk) keresztelése. A Cs. K. Geográfiai Intézeti heliogravúr, nyomt. a Műsokszorosító Egylet Bécsben, kiadta az O. Magy. Képzőművészeti Társulat. Papír, jelzett a dúcon nyomtatva (Benczúr Gyula, München 1880) és a lap alján nyomtatva (festett és rajzolta Benczúr Gyula). Lap szélé foltos és szakadásokkal, felcsavarva, 69x40 cm
10682.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71

Zichy Mihály (1827-1906) festménye után: Árva leány sorsa. Fénymetszet, papír, jelzett a metszeten. Kiadja az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Lap alja kisebb szakadással és hátoldala foltos, metszet ép, feltekerve, 67x45,5 cm
10683.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71

cca 1800 Vinc. Debonis, Giuseppe Canacci: Prospetto delle delizie e vantaggi della pace. Rézmetszet, papír, sérült, 42x31 cm
10684.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

cca 1891-95 2 db divatmetszet, paszpartuban, 37x24 és 35x24,5 cm
10685.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

J. Smit jelzéssel: Hosszúfarkú mormota (Marmota caudata). Színes litográfa, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban. 20x26 cm
10686.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Jelzés nélkül: Dámvad-tehén. Színes litográfa, papír, paszpartuban. 22,5x33 cm
10687.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

cca 1870-1890 Össz. 10 db divatrajz metszet. Színes litográfia, papír, paszpartuban. Ca. 26,5×20 cm
10688.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,44
13,71

Veduta della Piazza di S. Marco, rézmetszet, papír, hajtásnyommal, üvegezett fa keretben, 19x28 cm
10689.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

De Initiis Ac Maioribus Hungarorum Libir II. Cap. I. An Hunni Attilani ex Europea Scythia oriundi? (...). Részlet egy feltehetően XVIII. sz. könyvből. Üvegezett fa keretben. 24×16 cm
10690.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
17

Augustin de Saint-Aubin (1736-1807): La savoneuse (erotikus metszet). Színes akvatinta, papír, jelzett nyomtatva a metszeten. Üvegezett fa keretben, 22,5×17 cm
10691.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft