1948 Tátra, Magas Tátra, Vysoké Tatry; Zimné Sletové Hry vo Vysokych Tatrách / Les Jeux d'Hiver dans les Hautes Tatras / Téli sportjátékok a Magas Tátrában reklámlap / winter sport games at the High Tatras advertising card
1919 Tátra, Magas Tátra, Vysoké Tatry; Tarpatak alsó vízesése. Cattarino S. utóda Földes Samu kiadása 224. sz. / Kohlbach unterer Wasserfall / waterfall (fa)
1913 Tátra, Magas Tátra, Vysoké Tatry; Fagyott-tó és Poduplaszki-völgy. Franz Pietschmann No. 1518. / Gefrorner See und Blick in das Poduplaski-Tal / Bielovodská dolina / valley, lake (EK)
Tátra, Magas Tátra, Vysoké Tatry; Csorba tó. hajtatlan panorámalap üvegezett fa keretben (52 cm x 20 cm) / Csorber-See / Strbské pleso / Lake Csorba. unfolded panoramacard in glazed wooden frame (52 cm x 20 cm) (fl)
Tátra, Magas Tátra, Vysoké Tatry; Tarpatak-völgy, Szilágyi Dezső emléktorony, kilátó. Kertész Tódor kiadása / Kohlbacher Tal / Studená dolina / memorial lookout tower, monument (EK)