1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Az Érdekes Újság Dekameronja. I-II. köt. Száz magyar író száz legjobb novellája. Szerk. Kabos Ede. Az első kötetből egy duplummal. Összesen 3 kötet. Bp., 1913, Légrády, 315+2 p.+12 t.; 319+1 p.+10 t. Ady Endre, Csáth Géza, Krúdy Gyula, Molnár Ferenc, Móricz Zsigmond, Babits Mihály, Bródy Sándor, Herczeg Ferenc, Kosztoláyni Dezső, Mikszáth Kálmán és mások képeivel illusztrált. Átkötött félvászon-kötésben, az egyikre az eredeti elülső, illusztrált papírborítót kasírozták, kissé kopott borítókkal, és kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.