1 800 Ft
Dante Alighieri: A pokol. I. rész. Fordította: Babits Mihály. Bp., 1913, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kopottas aranyozással, festett lapélekkel. + Dante Alighieri: A purgatórium. II. rész. Fordította: Babits Mihály. Bp., é.n., Révai. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, festett lapélekkel.