2 400 Ft
Jókai Mór: A jövő század regénye I-II. köt.Jókai Mór összes művei LII-LIII. köt. Bp., 1896., Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, az I. kötet gerincén kis sérüléssel.