1 200 Ft
Szerb Antal: Magyar irodalomtörténet. Bp., 1943, Révai. Kiadói félvászon-kötés. Leszakadt, kopott borító. + Kosztolányi Dezső: Idegen költők. Sajtó alá rendezte és bevezette Illyés Gyula. Bp., 1944., Révai.Első kiadás.Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel, kijáró lapokkal, laza kötéssel.