2 000 Ft
Tegnér Ézsaiás: A Frithiof-monda. Ford.: Győry Vilmos. Ekwall Kanut 12 rézfénnyomatú képével, a szerző arcképével és számos szövegképpel. Bp.,[1891], Athenaeum, 1 t.+123 p.+12 t. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.