2 000 Ft
Toldy Ferenc: A magyar költészet kézikönyve a mohácsi vésztől a jelenkorig. II. köt. Bp., 1876., Franklin, VIII+344 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, volt könyvtári példány.