Tersánszky J. Jenő: Vadregény. Bp., 1943, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel, szerző által dedikált.
cca 1900 Magyar helyesírás. A legujabb magyar helyesírás szabályai. Közhasznu Könyvtár 32. sz. Bp., én., Pfeifer Manó, 31+1 p. Kiadói kopottas papírkötés.
Szellem, erő, anyag. Médiumilag írta: Vay Ödön báróné. Bp., 1924., Szellemi Búvárok Pesti Egylete, (Általános Nyomda Rt.), 152 p.+XXXV t. Második kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, pár foltos lappal. Vay Ödönné Wurmbrandt Adelma (1840-1925) médium, spiritiszta, a Magyar Teozófiai Társulat egyik alapítója és első elnöke.
Max Knepper: Szodoma és Gomorha. A meztelen Hollywood. Ford.: Gerenday János. Bratislava-Pozsony, 1937., Eugen Prager Könyvkiadó, 170 p. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, kopott borítóval.
Révész Béla: Ady trilógiája. A három könyv egy kötetben.Számos illusztrációval, fényképekkel és kézirat facsimilékkel. Bp., 1935, Nova. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapélekkel.
Komját Aladár: Két világ mesgyéjén. Válogatott versek. H.n., 1962, Magyar Helikon. Számozott példány (1500/124), ebből 450 bőrkötésben. Kiadói bőrkötésben, jó állapotban.