3 db vegyes könyv: Fekete István: Kittenberber Pál élete. Bp., 1962. Móra. + Mihalik József: Múzeumi és könyvtári értesítő IX: évfolyam Bp. 1915. + Cartographia földrajzi atlasz.
Magyar írók névtára. Szerk.: Moenich Károly-dr. Vutkovich Sándor. Pozsony, [1876,Nirschy-ny.], 2+V-XIV+2+577+XIV p. Átkötött modern félvászon-kötés, hiányzó címlappal, néhány lapon kis folttal.
Székely népballadák. Összeállította és magyarázta: Ortutay Gyula. Buday György fametszeteivel. Bp.,1935., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 311+1 p. Első kiadás. Kiadói kissé kopott aranyozott félbőr-kötés, ex libris-szel.