Verne Gyula: A francia zászló. Ford.: Gaal Mózes. Bp., én., Franklin. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel, javított gerinccel és kötéssel, pótolt címlappal.
Verne Gyula: A Robinsonok iskolája. Ford.: Visi Imre. Bp., én., Franklin. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel, javított kötéssel, részben kijáró lapokkal.
Madách Imre: Az ember tragédiája. Bp., 1884, Athenaeum, 1 t+233+3 p. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az elülső borító belsején folttal.
[Le Normand, Marie-Anne Adeläide (1772-1843)]: Mlle Lenormand: A kártyavetés művészete. (L'art de tirer les cartes.) Ford.: Frigyes László. Bp.,é.n. (1928 kr.),Magyar Könyvkiadó, 59+5 p. Korabeli átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé foltos címlappal.
Petheő Dénes: Huszárdolgok. Rajzok és humoristikus elbeszélések huszáréletből, az ősmagyar harczmodor rövid ismertetésével. Pest, 1864, Emich Gusztáv, 293+1 p. Körbevágott, átkötött modern félvászon kötésben.