16688.
379. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: ÉpÃtészet, művészet
2 000 Ft
Divald Károly-Wagner János: A képzÅ‘művészet remekei. I. köt. A festészet és szobrászat legkitűnÅ‘bb műemlékei. Eredeti metszetek után fényképnyomatokban készÃti és kiadja: Divald Károly, szövegét Ãrja Wagner János. Bp. - Eperjes, 1882, Divald Károly, 53+3 p.+60 t. Kiadói aranyozott festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott, foltos borÃtóval, sérült, hiányos gerinccel, kissé foltos lapokkal.