Vegyes Világnyelvek hanglemezen tétel, 2 db könyv, 12 db hanglemez.Timár József: Német nyelvkönyv 1. Tanfolyamok és magántanulók számára.A Tanuljunk nyelveket! sorozat része. Bp., 1971, Tankönyvkiadó. Második kiadás. Görög Júlia rajzaival illusztrálva. Papírborítóban, szép állapotban. + Siptár Ernő: Német nyelvkönyv 2. Haladó nyelvtanfolyamok és magántanulók számára. Tanuljunk nyelveket! sorozat r...
Robert Routledge: Discoveries and inventions of the nineteenth century. Fifteenth Edition. London, é.n. George Routledge and Sons. Kiadói egészvászon kötésben, angol nyelven.
Marcel Prévost: Halbe Unschuld (Demi-vierges). Paris und Leipzig, 1895, Albert Langen. Kiadói félbőr kötésben, enyhén kopottas, egyébként jó állapotban, német nyelven.
Aage Madelung: Mein Kriegstagebuch. Berlin, 1915, S. Fischer Verlag. Kiadói egészvászon kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel, német nyelven + német nyelvű nyomtatvány.
Anthony Cronin: Samuel Beckett. The Last Modernist. London, 1996., HarperCollins. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.