Velich István-Fogarasi Gábor: Régi magyar autók. Fekete-fehér fotókkal és ábrákkal illusztrálva. Bp., 1988, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben. Jó állapotban.
Vadas Ervin, Juhos László (szerk.): Agrotröszt gépkatalógusa. I. kötet. Bp., 1974, Agrotröszt. 639p. Színes és fekete-fehér képekkel és ábrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói kissé sérült vászonkötés.
Möller Károly: A mai technika. Képek a műszaki alkotómunkáról. Bp.,(1940),Kir. M. Egyetemi Nyomda. Második, bővített kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
Krammer-féle "Gyors-faköböző és árszámító" könyvecske a fűrészelt faanyagok részére. Szerk.: Krammer Jenő. Bp., 1924, Eggenberger. Magyar és német nyelven. Kiadói kopott kartonált papírkötés, sérült gerinccel.