17191.
379. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
A kémia és vívmányai I-II. köt. Szerk.: Erdey-Grúz Tibor. A természet világa sorozat V-VI. köt. Bp., 1940., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott gerincű félbőr sorozatkötésben, kopott gerinccel és borítóval, volt könyvtári példány.