17178.
379. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 000 Ft
A világforradalom. Összeáll.: Csopey László, és Kuppis József. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat XXXVI. köt. Bp., 1889., K. M. Természettudományi Társulat, XV+607+1 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kopott egészvászon-kötés, Molnár-kötés, néhány lapon ceruzás aláhúzással.