17176.
379. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 000 Ft
Büchner Lajos: Erő és anyag. Tapasztalati természetbölcseleti tanulmányok. Közérthető modorban. A tizedik közreműködésével fordította és a legujabb (tizenharmadik) eredeti kiadáshoz alkalmazta: Láng Lajos. Lipcse-Bp., 1875., Thomas Tivadar-Rosenberg Testvérek, XXXVI+218+2 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.