17180.
379. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 400 Ft
3,63 EUR, 4,00 USD
Johan Béla: Gyógyul a magyar falu. M. Kir. Országos Közegészségügyi Intézet Közleményei 7 sz. Bp., 1939., M. Kir. Országos Közegészségügyi Intézet. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.